gallery/35
gallery/ltf_em3
gallery/itf_official_logo

Telefons: +371 26 016 184 (info latviešu valodā)

                +371 26 674 746 (инфо на русском языке)


E-pasts: skltcs@gmail.com


Liepājas iela 3b, Rīga, Āgenskalns

Sporta centrs 3b, 3.stāvā

gallery/35

Sporta klubs "LTCS" tika dibināts 1989. gada Rīgā, ar pamatnovirzienu - populzrizēt Tekvon-do cīņa. No 1995. gada klubā tika pasniegtas arī kikboksa nodarbības.

"LTCS" dibinātājs un vadītājs Meistars Vjačeslavs Semenkovs (8 Dans).

Ilgus gadus klubs "LTCS" ir Latvijas Tekvon-do federācijas (LTF) un Latvijas Kikboksinga Federācijas (LKF) sastāvā kā pilntiesīgs tās loceklis.

Mūsu klubs tika dibināts ar mērķi popularizēt Tekvon-do Latvijā. Lai īstenotu šo mērķi, visu šo gadu garumā draudzīgā profesionālo treneru komanda nodarbojas ar sportistu sagatavošanu.


 Mūsu audzēkņi aktīvi piedalās dažādās sacensībās, tai skaitā starptautiskās, ieņemot godalgotas vietas. Mūsu klubā māca arī tos, kuri vienkārši vēlas apgūt Tekvon-do pamatus, jo tā ir brīnišķīga nodarbe gan pieaugušajiem, gan bērniem.


Kopumā SK "LTCS" apmeklē vairāk kā 100 cilvēki. Mūsu klubā ir grupas priekš visa vecuma cilvēkiem – no veterāniem un Latvijas sportistiem līdz pat trīsgadīgiem bērniem. Mēs esam pirmie, kas sāka dalīt grupas pēc vecuma. Fiziskā sagatavotība bērniem ir ļoti dažāda, mainīga un nestabila, taču mēs zinām, ka metodiski un pareizi sastādīti treniņi un regulāri trenējoties var panākt, ka vājais nākotnē var kļūt par fiziski spēcīgu cilvēku. Uzņemot skolā mēs nefiltrējam, neatlasām un neizvirzām prasības bērnu fiziskajai sagatavotībai, mēs izglītojam un audzinām ikkatru. 


Gribētos uzsvērt, ka "LTCS"  treniņi un sporta dzīve nenorobežojas tikai ar tekvon-do un kikboksu nodarbībām, bet papildus tam vēl notiek: futbola, basketbola, spartakiādes turnīri, treniņu nometnes, ekskursijas, uzstāšanās masa pasākumos ar paraugdemonstrējumiem un vēl daudzi citi pasākumi.


Katru gadu "LTCS" audzēkņiem obligāti jāapmeklē Sporta medicīnas aģentūra, kur tiek izieta padziļināta veselības pārbaude.


"LTCS" treneri regulāri paaugstina savu kvalifikāciju - apmeklējot vietējā un starptautiska mēroga seminārus un sacensības, kā arī starptautiskas sporta nometnes.


Mūsu vadošo sportistu rezultāti rāda, ka mēs esam uz pareizā ceļa! Fantastiskie panākumi Eiropas un pasaules čempionātos pēdējo gadu laikā dod mūsu jaunajiem audzēkņiem cerību un pārliecību, ka nav nekā neiespējama. Polinas Medvedevas piemērs spārno strādīgos un talantīgos sportistus. Un tieši tāpēc mūsu klubā parādās ar vien jaunas zvaigznītes.


Viens no "LTCS" galvenajiem uzdevumiem ir ne tikai audzēkņiem attīstīt visas iepriekš minētās īpašības, bet gan izveidot vidi, kur jauniešiem gribas nākt un darboties.


Tekvon-do tas ir elastīgs ceļš, ko var apgūt ikvienā vecumā. Nāciet! Jūs vienmēr būsiet laipni gaidīti mūsu klubā!

gallery/ltf_em3
gallery/itf_official_logo
gallery/logo_120_120
gallery/1_blue
gallery/lkf
gallery/delta
gallery/lmmaa logo
gallery/logo3_transparent
gallery/knpsa_logo
gallery/ltf_transparent

Mūsu draugi un sadarbības partneri